Grški otoki, Kreta (Hersonisos) | NAMESTITEV: | Heliotrope 3* Več ponudb za Kreta (Hersonisos) | | STORITEV: | All inclusive/Dvoposteljna soba | | PREVOZ: | Letalo - Letalo | | KRAJ IN DATUM ODHODA: | Brnik, 14.06.2008 | | TRAJANJE: | 7 dni | | CENA NA OSEBO: | 458,00 € / 109.755,12 SIT | | DOPLAČILO NA OSEBO: | letališke pristojbine | OPIS
| | hotel HELIOTROPE 3* | 

| | Družinsko voden hotel s 100 sobami, zgrajen na manjši vzpetini v tradicionalnem kretskem stilu, se nahaja v mirnem ambientu s čudovitim razgledom na zaliv Stalis in ima odlično lego med Hersonisosom in Stalisom. Hotel je poznan po prijetni atmosferi in sproščenem vzdušju.
Lega: od dolge peščene plaže oddaljen približno 800 m, do centra mesta Stalis je pribl. 600 m, do Hersonisosa 3 km.
Hotelska ponudba: hotelska recepcija, TV soba, bar in restavracija, bazen, otroški bazen, bar, TV soba, ležalniki in senčniki ob bazenu
brezplačni, na plaži za doplačilo.
ALL INCLUSIVE PONUDBA:
Prehrana: zajtrk (ameriški), kosilo in večerja samopostrežni. Lokalne alkoholne in brezalkoholne pijače (10.00- 22.30), bar s prigrizki (10.30-12.00; na voljo npr. pica, sirova pita, rogljiči, ….). Popoldne (15.30-17.00) na voljo kava, čaj; sladoled in pecivo za otroke do 13. leta. All Inclusive program velja ob prihodu od 12.00 dalje in zadnji dan do 12.00.
Sobe: vse sobe s pogledom na morje, v vseh telefon, klimatska naprava (doplačilo 5 € na dan), sef (doplačilo 12 € na teden), hladilnik
(doplačilo 5 € na dan), kopalnica, balkon ali terasa. Na voljo dvoposteljne sobe z enim dodatnim ležiščem.
Družinske sobe: vse s pogledom na morje, enako opremljene kot dvoposteljne sobe; ena spalnica z 2 osnovnima in 2 dodatnima ležiščema za 2 odrasla + 2 otroka.
Ponudba za najmlajše: manjše otroško igrišče.
Športna ponudba (doplačilo): tenis in biljard.
Spletna stran: www.heliotropehotel.com
| |
Za naročilo in več podatkov klikni tukaj.
|