13.8.- 22.8., cena osnovnega aranžmaja ZNIANA za 20€ 27.8.- 5.9., cena osnovnega aranžmaja ZNIANA za 30€ 10.9.- 19.9., cena osnovnega aranžmaja ZNIANA za 20€ Za več informacij POKLIČI 01/2344970/71 ali 040/194194
Hotel ASTERAKI*** Prijeten hotelski kompleks se nahaja na prijetni, mirnejši lokaciji in ustreza tudi bolj zahtevnim kupcem. Od turističnega letovišča Gouvija ga loči samo glavna cesta. Hotelska ponudba: recepcija, bazen, vrt, snack bar, koktajl bar, biljard, tv kotiček, telefon, sef (doplačilo), parkirišče. App in studii so opremljeni s polno kuhinjsko opremo, klima (doplačilo), balkon/terasa, kopalnica, hladilnik.
TERMIN: 30.07. - 08.08.2008 CENA: 2+1: plačata dva, tretji gratis; cena 199€/ osebo za pare: 169€/ osebo
CENA VKLJUČUJE: - 7 nočitev po opisu, - Avtobusni transfer pristanišče – hotel – pristanišče, - ladijski prevoz na relaciji Benetke ali Ancona – Krf – Benetke ali Ancona- palubni potniki, - predstavnika.
POHITI, IMAMO SAMO ŠE NEKAJ PROSTIH APARTMAJEV!!!
Krf, otok, ki že nekaj let med slovensko mladino velja za glavni hit. Kako tudi ne – saj je pravzaprav soroden južni Dalmaciji in kot tak najbolj zelen, največji in ne tako peklensko vroč otok s številnimi peščenimi plažami. Homer ga je poimenoval otok prijaznih Feačanov; njegove ljubeznivosti pa je bil deležen že slavni grški junak Odisej. Poleg tega pa otok Krf velja za najbolj žurerski otok med Jonskimi otoki, kamor se vsako leto zgrinjajo množice mladih ljudi iz vsega sveta, ki si želijo vročih in divjih noči v ritmu popularnih glasbenih »beatov«. Dnevi na Krfu bodo polni animacije, športno-zabavnih aktivnosti in izletov (izlet z ladjico, grški večer, rajska plaža Glifada...), ki vam bodo razkrili vse skrivnosti otoka.
Letovišče Ipsos se je razvilo iz nekdanje ribiške vasice. Odlikuje ga predvsem široka paleta barov in klubov, ki zagotavljajo, da boste večere in noči kvalitetno preživeli v vročih plesnih ritmih, avanturicah in degustiranju raznih poletnih koktejlov. V letovišče zahajajo zadnja leta predvsem mladi iz Srbije, Italije, Irske in Skandinavije, tako da bo veliko možnosti za navezovanje mednarodnih prijateljstev in znanstev.
1. dan V Benetkah ali Anconi (proti doplačilu tudi v Ljubljani) zbor vseh potnikov in vkrcanje na ladjo grških družb Minoan ali Anek Lines. Zabava in kot bi mignil bo minila noč na ladji.
2. do 8. dan Nastanitev v studiih oziroma v apartmajih, nato pa sonce, morje, bikini, zagorela polt, kopanje v skrivnih zalivčkih, piknik na plaži, spoznavanje številnih znamenitosti in še neodkritih kotičkov, zvečer pa morje, glasba in ples. Organizirali bomo namreč fakultativne izlete, kot so grški večer, piknik z ladjico, ogled glavnega mesta Krf, prečudovite srednjeveške trdnjave, slavnega sprehajališča Liston… Dneve na Krfu bodo popestrile tudi športne aktivnosti na plaži in animacija. Sicer pa boste imeli dovolj časa tudi za samostojno raziskovanje otoka, uživanje grških kulinaričnih specialitet in obiskovanje dolgih peščenih plaž in skritih zalivčkov. Izrazi kot so Jamas, Pantokrator, Suvlaki in Gyros pita, vam že čez dan ali dva ne bodo več neznanke. Večere bomo preplesali, prepeli in se dodobra spoznali na spoznavnih žurih in tematskih zabavah, ki jih bodo organizirali naši vodniki.
9. in 10. dan Dopoldan se bomo odpeljali v pristanišče Krf, kjer se bomo vkrcali na ladjo Minoan ali Anek Lines ter se odpeljali proti Benetkam ali Anconi, kamor prispemo naslednji dan v jutranjih urah.
NAMESTITEV
Gouvia: Obmorsko turistično naselje je od mesta Krf oddaljeno slabih 9 kilometrov. Ravno lega daje Gouviji izjemno možnost dostopa do vseh najlepših krajev, plaž ter ostalih znamenitosti otoka. Na mestni plaži se boste predajali sončnim žarkom ali pa se ukvarjali z vodnimi športi. Gouvia ponuja tudi pestro izbiro restavracij, lokalov in klubov, ki ob večernih urah dodobra razigrajo turiste z glasbo in programom za vse okuse.
Hotel Sirena*** Prenovljen 2007/08 - PRIPOROČAMO ZA MLADE ROMANTIKE! NOVO! Prijeten družinski hotel se nahaja v središču turističnega naselja Gouvia; priporočamo ga vsem, ki želijo bivati v neposredni bližini plaže, restavracij, barov, trgovin. Lega: 30 m od plaže, 8km od glavnega mesta Krf in pristanišča; 9 km od letališča; Hotelska ponudba: recepcija, koktajl bar, terasa, TV kotiček Sobe: prenovljene, klimatska naprava (doplačilo), kopalnica, hladilnik, telefon, sef (doplačilo), balkon ali terasa. Gostje imajo možnost koriščenja kapacitet Molfetta Beach Hotela, ki nudi restavracijo, bar, teraso z živo glasbo ob plaži.
Mestece Ipsos: Ipsos je nekdanja ribiška vasica, ki se je preoblikovala v otoško prestolnico zabave. Ob glavni ulici se izmenjujejo bari, diskoteke in klubi...muzika za vse okuse. Nepozabna pena party samo v Ipsosu na Krfu.
Plaža: Prodnata in dolga brez večje gneče. Več športnih centrov, kjer si lahko privoščite adrenalinsko vožnjo na banani, smučanje na vodi...
KLUB Collegiumov klub je sestavljen iz 3 hiš. Hiše so oddaljene ena od druge maksimalno 200m. Locirane so cca 400 metrov od plaže in nedaleč stran od številnih barov, restavracij, trgovinic in izposojevalnic skuterjev. Del mesta z večino diskotek je oddaljen cca 500 m.
Apartmajska hiša MARIJA 1 sestavljena iz 2 apartmajev. Apartmaji so sestavljeni iz treh sob, v dveh sta 2 ležišči, v tretji 3 ležišča, kopalnica in kuhinja..
Apartmajska hiša MARIJA 2 sestavljena iz 3 studijev. Studiji so preprosto opremljeni. Imajo hladilnik, kuhinjsko ploščo, potrebno posodo. Kopalnica ima tuš in WC.
Apartmajska hiša LASKARIS Novejši objekt, ki je v odličnem stanju. Na razpolago so vam: - 4 posteljni studiji s kuhinjsko niš in TWC ter balkonom - 4 posteljni apartmaji s TWC in balkonom ali teraso, sestavljeni iz spalnice z dvema ležiščema ter dnevno bivalnim prostorom z dvema ležiščema in kuhinjsko nišo
CENA VKLJUČUJE: - 7 nočitev (razen, kjer je drugače navedeno) po opisu, - Avtobusni transfer pristanišče – hotel – pristanišče, - ladijski prevoz na relaciji Benetke ali Ancona – Krf – Benetke ali Ancona- palubni potniki, - predstavnika.
OBVEZNA DOPLAČILA: - prijavnina – 6 eur na osebo, - turistična taksa 1 eur na osebo na dan.
GRŠKI VEČER Z busom se bomo zapeljali v notranjost otoka, kjer nas bo že na vhodu pričakala prava grška kultura. Po uvodnem slikanju bomo noč preživeli s folklornim, tradicionalnim plesom, živo glasbo in nepozabno pojedino z odlično hrano in z neomejenimi količinami grškega vina. Tu bo odlična priložnost, da do potankosti spoznate grško folkloro, kulturo in kulinariko. Izlet bo trajal od 20h do 24h. Cena: cca. 29 eur
IZLET Z LADJICO Z ladjico se bomo odpravili do skrite plaže, katero lahko spoznate samo z ladijco, saj je dostop s strani otoka nemogoč. Najprej bo nekaj časa za kopanje, sončenje in užitek, nato pa nam bo kapitan s posadko pripravil gusarsko pojedino. Na poti nazaj pa bomo obiskali še morske špilje in se okopali v čudovitih zalivčkih. Cena: cca. 25 eur
GLYFADA Rajska peščena plaža, ki je na nasprotni strani otoka. Do plaže se odpeljemo z avtobusom. Na plaži bomo dan posvetili lenarjenju in kopanju, ter ga popestrili s športnimi in animacijskimi igricami. Vzeli pa si bomo čas tudi za kakšno pijačo v svetovno znanem Aloha baru. Cena: cca. 12 eur
DISCO NIGHT V GOUVII Gouvia je središče, znano po prav tako odličnem žuru, kakor je IPSOS. Ko se boste naveličali enih in istih lokalov, vam bomo ponudili noč v GOUVII – prevoz z busom in welcome drink. Cena: cca. 7 eur
VEČERNI IZLET V MESTO KRF Ob 19.00 uri se bomo iz letovišča z busom odpravili proti otoški prestolnici. Z našim vodnikom si bomo peš ogledali glavne znamenitosti tega prelepega mesta z zelo bogato zgodovino. Videli bomo novo in staro trdnjavo, tržnico… Po ogledu boste imeli čas za nakupe na bogato obloženih stojnicah, butikih. Ko bomo potešili našo radovednost in kupili spominke za starše, pa se bomo dobili še v predelu, ki je znan po najboljših lokalih in skupaj spili pijačko ali dve. Cena: cca. 12 eur
POPUSTNIŠKA ZAPESTNICA Za vas smo pripravili tudi popustniško zapestnico, ki jo lahko kupite pri vodniku. Z njo boste imeli popuste v nekaterih barih, pri sposojevalnicah športne opreme, restavracijah, fast foodu in trgovinici z spominki, trgovini z hrano in ostalim. O podrobnostih Vas bo obvestil vodič na informativnem sestanku. Cena: cca 4 eur