Oglas je potekel

"Hiša, Murska Sobota , Ledava, LENDAVA, Samostojna, 48 m2, prodam"

Cena: 16.000,00 EUR
Regija: Murska Sobota
Občina: Ledava
Hišo: prodam
Tip hiše: samostojna
Velikost (m2): 48
Leto izgradnje: 1972
Parcela (m2): 110



Kraj ali naselje:LENDAVA
Naslov:LENDAVSKE GORICE
Leto zadnje adaptacije:2005
Ime in priimek agenta:EVGEN
Tel. številka:031 520 111
Elektronski naslov:evgenher@gmail.com

Dodatni opis:
VIKEND HIŠA v Lendavi
Samostojna vikend hiša, velikost 30+18(nadstrešek)= 48m² Dvorišče:110m² Letoizgradnje:1972, adaptac.2005 Cena: 16.000 €
Naslov: Herženjak Evgen, Gaberje, Spodnja ulica 28, 9220 LENDAVA Tel:031-520-111 E-mail: evgenher@gmail.com

Le 1, 2km od termalnega kopališča TERME Lendava, je zanimiva vikend hišca v Lendavskih goricah, primerna tudi za družino, ki želi svoj prosti čas nameniti izklopu iz mestnega življenja-uživanju, piknikom in tudi občasnem bivanju. Hišca ima dve sobi, kletni prostor, toalete in lep lesen nadstrešek velikosti 18m², z 3, 6m dolgo hrastovo mizo in dvema klopema, kjer lahko lepo sproščeno uživa tudi 20 ljudi. Pred hišco pod orehi, pa lahko pripravljate tudi jedi na roštilju. Vgrajen je mestni vodovod, elektrika, cesta je asfaltirana. Ob hišci je urejeno pokrito parkirišče in manjši vinograd za pridelavo 300 litrov žlahtne kapljice.
Po želji kupca, Vam lahko pomagamo pri urejanju dvorišča in malega vinograda (košnja trave, škropljenje, kletarjenje, .)



Oprema
  • terasa
  • shramba v kleti
  • več prakirnih mest
  • pokrit parkirni prostor
  • zemljiška knjiga

Okolica
  • pošta
  • banka
  • trgovina

Nekaj podobnih oglasov iz kategorije: Murska Sobota - Iščete ali prodajate hišo v Murski Soboti? Na Bolha.com lahko najdete samostojno, dvostanovanjsko, vrstno ali atrijsko hišo iz različnih predelov Murske Sobote.

 
 
 
 

Ste pozabili geslo? Registracija