MojeDelo.com

Produktionsmitarbeiter (m/w) / Delavec v proizvodnji

Cena: Po dogovoru
Podjetje:

MLS Personalbereitstellung GmbH
Kraj: Lebring
Izobrazba: IV. - dokončana srednja strokovna šola, V. - dokončana gimnazija in ostale štiriletne šole
Izkušnje: 1-3 leta
Poskusna doba: Ne
Oblika zaposlitve: redno, nedoločen d. č., redno, določen d. č.
Regije: Tujina
Spletna stran: http://www.mls.at/

O podjetju
Wir sind ein dynamisches, erfolgreiches Unternehmen und verfügen über 20-jährige Kompetenz und Know-How in Sachen Personalmanagement. Unser Kunde ist ein erfolgreiches Unternehmen und sucht zur Verstärkung seines Teams Sie.

Opis delovnega mesta
Suchen Produktionsmitarbeiter (m/w) für die Qualitätskontrolle in Lebring.

Pričakujemo
* Pünktlichkeit und Genauigkeit
* Bereitschaft zum 2- und 3-Schichtbetrieb
* Handwerkliches Geschick
* Flexibilität und Zuverlässigkeit
* Produktionserfahrung

Wenn Sie sich von dieser Position angesprochen fühlen, freuen wir uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung!

Bei Interesse kontaktieren Sie bitte:
Marion Krenn
MLS Personaldienstleistung GmbH
Conrad-v.-Hötzendorfstraße 162
A-8010 Graz
Tel.: +43 664 92 12 357

Nudimo
* Mitarbeit in einem engagierten Team
* Arbeitsbeginn ab sofort
* Beste Betreuung durch unser MLS-Team
* Arbeitskleidung und Werkzeug wird nach Absprache zur Verfügung gestellt
* Selbstständiges, verantwortungsvolles und abwechslungsreiches Aufgabengebiet
* Arbeitszeit: Vollzeit
* 9,67 Brutto, beträgt der kollektivvertragliche Bruttomindestlohn (in EUR) pro Stunde.

Več podatkov si oglejte na tej povezavi...

1336513811

14.6.2018 ob 3:02

14.6.2018 ob 3:08

Slovenija

Oglas ne poteče.

Prodajalec

Moje delo d. o. o.

Verovškova ulica 55
1000 Ljubljana

Pošlji elektronsko sporočilo

Vsi oglasi tega prodajalca

Uporabnik že od 5.7.2013
Pozabil sem geslo
Pozabil sem uporabniško ime
Enostavno! Prijavite se na bolha.com preko vašega Facebook profila.
Zapri

Spletni oglasnik bolha.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih ...

Nastavitve piškotkov
Za prijavo v svoj uporabniški profil potrebujemo vaše soglasje za obdelavo osebnih podatkov in strinjanje z analitičnimi piškotki. V nasprotnem primeru prijava ni mogoča.

Prijava žal ni bila uspešna!

Za prijavo v uporabniški račun potrebujemo vaše soglasje za obdelavo osebnih podatkov ter strinjanje z uporabo oglaševalskih in analitičnih piškotkov.
Omenjena soglasja so potrebna z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti.

V kolikor soglasja ne podate, lahko še naprej brskate po bolha.com. Ne moremo pa vam ponuditi storitev in zagotoviti dostopa do vsebine, ki je namenjena samo prijavljenim uporabnikom bolha.com.