Nov Amortizer Renault Monroe 43095 za Renault Megane

  • Cena: 20 
  • Šifra oglasa: 390814
  • Objavljen:
  • Do poteka še:
  • Število prikazov oglasa: -krat
Podatki o oglasu
Lokacija: Gorenjska, Kranj, Primskovo
Stanje: rabljeno

Več:

Prodam popolnoma nov amortizer Monroe 43095 zaradi menjave avtomobila pred menjavo amortizerja. Primerno za Renault Megane 2.

MONROE 43095

Producent Number
AL-KO 1881G
ALLINQUANT A 050662
BOGE 32-C94-0
GABRIEL 42800
GABRIEL 69927
KYB 241011
KYB 241012
KYB 551061
KYB 551804
KYB 551806
KYB 551819
MAPCO 20125
OPTIMAL A-1881G
QUINTON HAZELL 177086
RECORD FRANCE 004189
RENAULT 700415822
RENAULT 700419235
RENAULT 7700273478
RENAULT 7700410398
RENAULT 7700415822
RENAULT 7700419235
RENAULT 8200662249
RENAULT 8200662251
RENAULT 8200662255
SACHS 200 478
SACHS 310 118
TRW JGT215T

Prevzem Kranj/Tržič ali po pošti
O51/35O-377

Lahko se uporabi za:

  • Renault

Podatki o uporabniku

Mesto in poštna številka
4000 Kranj, Tržič
Regija
Gorenjska
Država
Slovenija
Lokacija oglasa Nov Amortizer Renault Monroe 43095 za Renault Megane
Opomba: prikaže se približna lokacija vašega oglasa