Pomožni pogonski pas 4PK890SCC je rezervni del, ki se uporablja za pogon pomožnih sistemov v vozilu, kot so alternator, kompresor klimatske naprave in vodna črpalka. Pas ima štiri rebra in je dolg 35,0 inčev (890,0 mm), s širino 0,56 inčev. Izdelan je po standardih kakovosti OEM in je primeren za uporabo v različnih vozilih znamk Kia, Hyundai, Mazda, BMW, Chrysler, Dodge, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Eagle in Plymouth.