CyberPower UPS ValuePRO VP1000EILCD
Lokacija
Podravska, Maribor, Center
Interna številka izdelka
21191941K
Stanje
novo
Opis oglasa
CyberPower VP1000EILCD Line-Interactive UPS 1000VA/550W USB (HID), AVR, LCD, RJ45 LAN zaščita, 6 IEC izhodov. Topologija UPS-a: Line-Interactive, Izhodna zmogljivost: 1 kVA, Izhodna moč: 550 W. Vrste AC priključkov: C13 spojnik, Priključek: C14 spojnik, Število AC izhodov: 6. Tehnologija baterije: Zaprta svinčeno-kislinska (VRLA), Tipičen čas avtonomije pri polni obremenitvi: 1 min, Tipičen čas avtonomije pri polovični obremenitvi: 9 min. Oblika: Stolp, Barva izdelka: Črna, Material ohišja: Plastika. Certifikati skladnosti: RoHS, Certifikati: CE, EACZnačilnosti Topologija UPS-a: Line-Interactive Izhodna zmogljivost: 1 kVA Izhodna moč: 550 W Valovna oblika: sinusna Najmanjša vhodna delovna napetost: 167 V Vhodna delovna napetost (maks.): 295 V Vhodna frekvenca: 50/60 Hz Minimalna izhodna delovna napetost: 230 V Največja izhodna delovna napetost: 230 V Izhodna frekvenca: 50/60 Hz Značilnost: Samodejna regulacija napetosti Tok (največji): 4,35 A Povečanje količine energije: 450 J Odzivni čas: 4 ms Značilnost: Filter glasnosti EMI/RFI Značilnost: Zaščita pred povečanim tlakom Funkcije prenapetostne zaščite: omrežje, telefon Funkcije zaščite energije: Zaščita pred preobremenitvijo Značilnost: Zvočni signali Zvočni alarmni načini: napaka, opozorilo o nizki bateriji, alarm za preobremenitev Povezave in vmesniki Vrste AC priključkov: spojnik C13 Priključek: spojnik C14 Število AC izhodov: 6 AC izhodov Značilnost: USB vrata Število vrat USB 2.0: 1 Vrata modema (RJ-11): 1 Število ethernetnih LAN vrat (RJ-45): 1 Tehnologija kabliranja: 10/100/1000Base-T(X) Baterija/akumulator Tehnologija baterij: Zaprta svinčeno-kislinska (VRLA) Tipičen čas varnostnega kopiranja pri polni obremenitvi: 1 minuta Tipičen čas delovanja pri polovični obremenitvi: 9 min Čas polnjenja baterije: 8 ur oblikovanje Oblika: Stolp Material ohišja: Plastika Barva izdelka: Črna Vrsta zaslona: LCD Značilnost: LED indikatorji Delovni pogoji Delovna temperatura: 0 - 40 °C Temperaturno območje shranjevanja: -20 - 50 °C Relativna vlažnost med delovanjem: 0 - 90 % Vlažnost pri skladiščenju: 0 - 90 % Delovna nadmorska višina: 0 - 3000 m Nadmorska višina shranjevanja: 0 - 3000 m Potrdila Potrdila o skladnosti: RoHS Certifikat: CE, EAC Obseg dobave Priloženi kabli: USB kabel Teža in dimenzije Širina: 100 mm Globina: 260 mm Višina: 227 mm Teža: 6,23 kg Podatki o embalaži Širina embalaže: 300 mm Globina embalaže: 143 mm Višina embalaže: 335 mm Teža paketa: 6,8 kg Logistični podatki Tarifna številka blaga (HS): 8504408590 Država izvora: Kitajska