Pnevmatski cilinder SMC ECDQ2KB63-75D (6)
Lokacija
Jugovzhodna Slovenija, Novo mesto, Novo mesto
Stanje
novo
Opis oglasa
Prodam nov pnevmatski cilinder
SMC ECDQ2KB63-75D prikazan na priloženi sliki.
hod: 75mm
fi batnice: 20mm
fi cilindra: fi62mm
tlak: 1MPa
Dimenzije: 77x77x121mm