Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je gigabitno stikalo (managed switch), ki vsebuje 24x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko, vse skupaj pa poganja opreracijski sistem SwOS. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinete.
Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbor odkrivanje
• SNMP v1
• Spletni vmesnik za upravljanje
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov
Specifikacije:
Operacijski sistem: SwOS
Temperatura delovanja: -20°C ~ 70°C
Napajanje:
PoE vhod: pasivni 10-30 V
DC vhodni priključek: 10-30 V (priložen napajalnik 24V 1.2A)
Največja poraba energije 19W
Podrobnosti mrežnega priključka:
24x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
2x SFP+ kletka
Ostalo:
Reset gumb
L1 throughput: 44.000 Mbps
ACL: da, do 256 pravil brez vpliva na switching
SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbor odkrivanje
• SNMP v1
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
Specifikacije:
Operacijski sistem: SwOS
Napajanje:
PoE vhod: pasivni 10-30 V
Največja poraba energije 19W