Samsung G5 27 (S27CG552EU)
Lokacija
Osrednjeslovenska, Ljubljana Moste Polje, BTC
Proizvajalec
Samsung
Diagonala zaslona v palcih
27
Ločljivost
2560 x 1440
Vrsta zaslonske plošče
VA
Format zaslona
16:9
Priključki
DisplayPort, HDMI
Stanje
novo
Opis oglasa
Prodam Samsung 27” gaming monitor S27CG552EU.
Velikost: 27"
Ločljivost: QHD (2560 x 1440)
Osveževanje: 165 Hz