Akumulator EXIDE AGM12-12M
Lokacija
Jugovzhodna Slovenija, Šmarješke Toplice, Šmarješke Toplice
Stanje
novo
Opis oglasa
Lastnosti akumulatorja za vaš motocikel AGM Ready 12V 12Ah
Proizvajalec:
 Exide
Model:
AGM12-12M
Napetost:
12 voltov
Kapaciteta:
 12 amperov
Zaganjalnik:
 200A
Dolžina:
 150 mm
Premer:
 90 mm
Višina:
145 mm