ABS senzor HELLA 6PU 012 039-871 je namenjen za merjenje hitrosti kolesa pri vozilih BMW 1 Series in 3 Series. Ta senzor je tipa Hall in ima 2-pinov konektor, dolžina kabla je 871 mm, deluje pri napetosti 12 V. Uporablja se za vozila, ki imajo motorje od 90 do 200 konjskih moči (66-147 kW), proizvedena med letoma 2004 in 2013. Senzor je nov in zahteva sestavljanje in razstavljanje kvalificiranim osebjem.