Zavorne plošče so ključni del zavornega sistema vozila. Del z oznako J3308001 je primeren za vozila Suzuki Maruti Hatchback 800 in LJ 80. Te plošče so trdne, neperforirane in imajo premer 215 mm, debelino 10 mm in višino 33 mm. Namenjene so za sprednjo os vozila in imajo štiri luknje za pritrditev. Minimalna dovoljena debelina plošč je 8 mm. Plošče so izdelane iz visokokakovostnega materiala in so primerni za vozila z bencinskim motorjem.