CyberPower UPS ValuePRO VP1000ELCD
Lokacija
Podravska, Maribor, Center
Interna številka izdelka
21191942K
Stanje
novo
Opis oglasa
CyberPower VP1000ELCD Line-Interactive UPS 1000VA/550W USB (HID), AVR, LCD, RJ45 LAN zaščita, 4 Schuko izhodi. Topologija UPS-a: Line-Interactive, Izhodna zmogljivost: 1 kVA, Izhodna moč: 550 W. Vrste AC vtičev: Tip F, Priključki: C14 spojnik, Število AC izhodov: 4. Tehnologija baterije: Zaprta svinčeno-kislinska (VRLA), Tipičen čas avtonomije pri polni obremenitvi: 1 min, Tipičen čas avtonomije pri polovični obremenitvi: 9 min. Oblika: Stolp, Barva izdelka: Črna, Material ohišja: Plastika. Certifikati skladnosti: CE, RoHS, Certifikat: CE, RCMZnačilnosti Topologija UPS-a: Line-Interactive Izhodna zmogljivost: 1 kVA Izhodna moč: 550 W Valovna oblika: sinusna Najmanjša vhodna delovna napetost: 167 V Vhodna delovna napetost (maks.): 295 V Vhodna frekvenca: 50/60 Hz Največja izhodna delovna napetost: 230 V Izhodna frekvenca: 50/60 Hz Značilnost: Samodejna regulacija napetosti Tok (največji): 4,35 A Povečanje količine energije: 450 J Odzivni čas: 4 ms Odvajanje toplote: 23,9 BTU/h Število vhodnih faz: 1 Število izhodnih faz: 1 Značilnost: Filter glasnosti EMI/RFI Značilnost: Zaščita pred povečanim tlakom Funkcije energetske zaščite: Prenapetost Značilnost: Zvočni signali Zvočni alarmni načini: Alarm pri delovanju na baterije, okvara, opozorilo o nizki bateriji, alarm za preobremenitev Povezave in vmesniki Vrste vtičev za izmenični tok: Tip F Priključek: spojnik C14 Število izhodov AC: 4 izhodi AC Značilnost: USB vrata Število vrat USB 2.0: 1 Vrsta USB vhoda: USB tipa B Značilnost: Serijski vmesnik Serijski vmesnik: RS-232 Število serijskih vrat: 1 Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 2 Tehnologija kabliranja: 10/100/1000Base-T(X) Baterija/akumulator Tehnologija baterij: Zaprta svinčeno-kislinska (VRLA) Tipičen čas varnostnega kopiranja pri polni obremenitvi: 1 minuta Tipičen čas delovanja pri polovični obremenitvi: 9 min Čas polnjenja baterije: 8 ur oblikovanje Oblika: Stolp Material ohišja: Plastika Dolžina kabla: 1,5 m Barva izdelka: Črna Vrsta zaslona: LCD Značilnost: LED indikatorji Delovni pogoji Delovna temperatura: 0 - 40 °C Temperaturno območje shranjevanja: -20 - 50 °C Relativna vlažnost med delovanjem: 0 - 90 % Vlažnost pri skladiščenju: 0 - 90 % Delovna nadmorska višina: 0 - 3000 m Nadmorska višina shranjevanja: 0 - 3000 m Potrdila Potrdila o skladnosti: CE, RoHS Certifikat: CE, RCM Obseg dobave Priloženi kabli: USB kabel Funkcija: Navodila za uporabo trajnost Značilnost: Skladnost s trajnostnim razvojem Teža in dimenzije Širina: 100 mm Globina: 260 mm Višina: 227 mm Teža: 6,23 kg Podatki o embalaži Širina embalaže: 300 mm Globina embalaže: 143 mm Višina embalaže: 335 mm Teža paketa: 6,78 kg Logistični podatki Tarifna številka blaga (HS): 8504408590 Država izvora: Kitajska