https://jakatehnika.si/trgovina/klimatske-naprave/msz-ln50vg2v-b-r-muz-ln50vg2rdeca/
Opis:
Plasma Quad Plus filtracija
Grand Prix Good Design nagrada
Dvojni premaz
Napredna inverter tehnologija
MELCloud aplikacija
R32 ekološki plin
Energetska učinkovitost A+++
Tedenski časovnik
Sistem za široko distribucijo zraka
Nočni način
“I save” funkcija
3D I-see senzor
Napredna filtracija
Filter odstanjuje prah, dlake, neprijetne vonjave, bakterije in viruse iz zraka.
Komaj slišno delovanje
Tehnične lastnosti:
Enofazno napajanje: Zunanje napajanje
Električno napajanje za zunanjo enoto: 230 V / enofazno / 50 Hz
Hladilno sredstvo (tip / pred polnjenje): R-32 / 1,25 kg
Hlajenje:
Nazivna obremenitev: 5,0 kW
Letna poraba električne energije: 205 kWh/a
Sezonska učinkovitost pri hlajenju (SEER): 8,5
Razred sezonske energetske učinkovitosti: A+++
Zmogljivost hlajenja (nazivna / min-max): 5,0 kW / 1,0 kW – 6,0 kW
Odvzem moči (nazivni): 1,38 kW
Gretje:
Nazivna obremenitev: 6,0 kW
Letna poraba električne energije: 1369 kWh/a
Prijavljena zmogljivost pri temperaturi referenčne zasnove: 4,5 kW (-10°C)
Prijavljena zmogljivost pri bivalni temperaturi: 4,5 kW (-10°C)
Prijavljena zmogljivost pri mejni delovni temperaturi: 4,2 kW (-15°C)
Sezonska učinkovitost gretja (SCOP): 4,6
Zmogljivost gretja (nazivna / min-max): 6,0 kW / 1,0 kW – 8,2 kW
Odvzem moči (nazivni): 1,48 kW
Notranja enota: MSZ-LN50VG_W
Dimenzije (V x Š x G): 307 x 890 x 233 mm
Neto teža: 15,5 kg
Raven zvočne moči (hlajenje): 60 dB(A)
Delovni tok (max): 0,4 A
Zunanja enota: MUZ-LN50VG
Dimenzije (V x Š x G): 714 x 800 x 285 mm
Neto teža: 40 kg
Volumen zraka pri hlajenju: 40,0 m3/min
Volumen zraka pri gretju: 40,5 m3/min
Raven zvočnega tlaka pri hlajenju (SPL): 51 dB(A)
Raven zvočnega tlaka pri gretju (SPL): 54 dB(A)
Raven zvočne moči (hlajenje): 64 dB(A)
Delovni tok (max): 13,5 A
Varovalka: 16 A
Zunanji cevovod:
Premer cevi (tekočina / plin): 1/4″ (6,35 mm) / 3/8″ (9,52 mm)
Maksimalna dolžina med zunanjo in notranjo enoto: 20 m
Maksimalna višina med zunanjo in notranjo enoto: 12 m
Vrsta plina: R32
– Nosilne stenske ali talne konzole (do 500 mm),
– Priklop na obstoječ električni priključek ob klima napravi (1 m električnega kabla),
– Drobni in montažni materijal za osnovno montažo,
– Vakumiranje, polnjenje s plinom, zagon in navodilo stranki o uporabi naprave
IZDELEK TUDI BREZPLAČNO POŠLJEMO NA DOM!
Za več informacij, svetovanje ali ponudbo pišite: info@jakatehnika.si
ali 040 555 777 ( dosegljivi od 8 do 16h) ponedeljek- petek
Montažo opravi pooblaščen serviser, ki ima tudi certifikat za pline in je registriran na ARSO!
Opis:
Plasma Quad Plus filtracija
Grand Prix Good Design nagrada
Dvojni premaz
Napredna inverter tehnologija
MELCloud aplikacija
R32 ekološki plin
Energetska učinkovitost A+++
Tedenski časovnik
Nočni način
“I save” funkcija
3D I-see senzor
Napredna filtracija
Komaj slišno delovanje
Tehnične lastnosti:
Hlajenje:
Nazivna obremenitev: 5,0 kW
Odvzem moči (nazivni): 1,38 kW
Gretje:
Nazivna obremenitev: 6,0 kW
Odvzem moči (nazivni): 1,48 kW
Notranja enota: MSZ-LN50VG_W
Neto teža: 15,5 kg
Delovni tok (max): 0,4 A
Zunanja enota: MUZ-LN50VG
Neto teža: 40 kg
Delovni tok (max): 13,5 A
Varovalka: 16 A
Zunanji cevovod:
Vrsta plina: R32