Philips 37PFL8404H/12 po delih - poškodovan panel in mali deli
Lokacija
Primorsko-notranjska, Postojna, Postojna
Proizvajalec
Philips
Diagonala zaslona (v palcih)
37
Tehnologija prikaza
LCD
Vgrajeni televizijski sprejemnik
DVB-C, DVB-T
Stanje
poškodovano/pokvarjeno
Opis oglasa
Zaradi poškodovanega panela prodam LCD televizor Philips 37PFL8404H/12 po delih.
Posamezni brezhibni deli:
panel brez T-CONa:
PODARIM
Ambilight:
levi:
EH928.7
desni:
EH925.4
zvočniki - visokotonci:
SAMCO 12Ohm 7W
zvočnik - nizkotonec:
SAMCO 12Ohm+12Ohm 10W