• Ne zamudite priložnosti

Družinska hiša blizu Šoštanja (prodaja)

Cena
349.900 €
Šifra oglasa: 15394307
  • Število sob
    4
  • Leto izgradnje
    1995

Osnovne informacije

Vrsta ponudbe
Prodam
Lokacija
Savinjska, Mozirje, Mozirje
Število sob
4
Število nadstropij
Pritlična
Vrsta hiše
Samostojna
Leto izgradnje
1995
Vrsta cene
Skupna cena
Interna številka oglasa
490281040-39

Opis oglasa

STANOVANJSKA HIŠA:
Naprodaj je prostorna družinska hiša z 231 m2 neto uporabne površine ter posestvom v skupni izmeri 10.960 m2.
Stanovanjska hiša je bila zgrajena l. 1996 in je ves čas zelo skrbno vzdrževana ter obnavljana. Poleg tega se ponaša s premišljeno arhitekturo in smiselno povezanimi prostori, ki dajo tako ob vstopu prijeten in varen občutek. Etaže med seboj povezuje prostorno stopnišče, a jih hkrati tudi diskretno ločuje z vrati.
V pritličju se nahajajo garaža, kurilnica, shramba, sanitarije ter kuhinja z jedilnico. Srednja etaža je srce doma, kjer dominira prostorna dnevna soba, ki je povezana s kuhinjo na eni strani ter letno teraso na drugi. Za prijetno vzdušje v zimskih dneh poskrbi topel kamin. Srednjo etažo v bivalno enoto zaključijo spalnica, delovna soba in kopalnica.
Mansarda ima tri spalnice. Dve imata izhod na balkon. Največjo spalnico bi bilo možno preurediti v elegantno in svetlo dnevno sobo z velikim balkonom. Predpripravljeni so tudi priklopi na vodo in odtoki za kuhinjo. Na tak način lahko postane mansardni del zaključena bivalna enota zase.
Hiša se ogreva na lesne pelete. Priključena je na javni vodovod, kanalizacijo ter optiko. Streha je bila menjana l. 2014.

POSESTVO
Ob prihodu po dovozu nas prijazno pozdravijo umetelno kovana vrata, ki se v istem stilu nadaljujejo v ograjo. Skrbno vzdrževana okolica hiše se nadaljuje v posestvo, ki je večinoma naslonjeno ob breg. Polovica je pretežno smrekovega gozda, del pa je namenjen sadnemu drevju, ki obrodi skozi vse leto. Na zgornjem delu posestva je plato, ki je premišljeno izkoriščen za vrt, ki omogoča delno samooskrbo. Vzdrževanju posestva in obdelovanju vrta so namenjene tri z občutkom izdelane in ozaljšane lesene vrtne ute.
Ta nepremičnina je idealna priložnost za družino. Posestvo se nahaja v zavetju narave v mirnem zaselku Lepa Njiva (Florjan), deset minut vožnje iz Šoštanja. Šolski avtobus pobira otroke v neposredni bližini.
Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in del stroškov izpeljave pravnega posla.

Spletna povezava

Zemljevid

Objekti v bližini

Dodatne informacije

Kopalnica

  • Število kopalnic: 3
  • Oprema kopalnice: kopalnica s tuš kabino in kadjo

Nepremičninska družba d.o.o.

Vsi oglasi te trgovine
Uporabnik je telefonsko številko preveril v državi Slovenija
  • Naslov:  Savinjska, Slovenija
  • E-pošta: premium@re-max.si
Oglas je objavljen
16.01.2026. ob 15:26
Do poteka še
do prodaje
Oglas je prikazan
132 -krat

Nepremičninska družba d.o.o.

Vsi oglasi te trgovine
Uporabnik je telefonsko številko preveril v državi Slovenija
  • Naslov:  Savinjska, Slovenija
  • E-pošta: premium@re-max.si