Stružnica CJ6266YC-2000 (105 mm)
Lokacija
Hrvaška
Interna številka izdelka
CJ6266YC-2000
Vrsta stroja
Stružnica
Model
CJ6266YC-2000 (105 mm)
Stanje
novo
Opis oglasa
Kapacitete:
-premer struženja nad mostom: 660 mm
-premer struženja nad suportom: 420 mm
-premer struženja v mostnem izrezu: 870 mm
-medosna razdalja: 2000 mm
-dolžina struženja v mostnem izrezu: 230 mm
-širina postelje: 405 mm
-hod prečnega dela suporta: 360 mm
-hod zgornjega dela suporta: 145 mm
Vreteno
-premer skozi vreteno: 105 mm
-priključek na vretenu: D8
-konus v vretenu: 113 mm (1:20)
-število vrtljajev vretena: 36-1600 v 12 stopnjah
Pomiki
-korak navoja (metrični): 1-14 mm / 22
-korak navoja (colski): 28-2 TPI / 26
-korak navoja (diametralni): 56-4 DP / 24
-korak navoja (modulni): 0,5-7 mm / 18
-vzdolžni pomik: 0,063-2,52 mm
-prečni pomik: 0,027-1,07 mm
Konjiček
-premer pinole konjička: 75 mm
-konus pinole konjička: MK-5
-hod pinole konjička: 150 mm
Motor
-moč motorja: 7,5 kW
-napajanje: 380 V / 50 Hz
Dimenzije in masa stroja
-dimenzije stroja (D x Š x V): 3700 x 1150 x 1800 mm
-masa stroja: 3650 kg
Oprema stroja
-digitalni prikaz: 3 osi
-držalo orodja s 4 hitroizmenljivimi držali (Multifix)
-vpenjalna glava s 3 čeljustmi: 320 mm
-čelna plošča: 435 mm
-vpenjalna glava s 4 neodvisnimi čeljustmi: 400 mm