Stružnica CJ6280YC-3000 (105 mm)
Lokacija
Hrvaška
Interna številka izdelka
CJ6280YC-3000
Vrsta stroja
Stružnica
Model
CJ6280YC-3000 (105 mm)
Stanje
novo
Opis oglasa
Stružnica CJ6280YC-3000 (105 mm) s premerom struženja nad mostom 800 mm, medosno razdaljo 3000 mm, premerom skozi vreteno 105 mm in močjo motorja 7,5 kW. Idealna za zahtevna stružna dela na večjih in daljših obdelovancih.
Kapacitete
-premer struženja nad mostom: 800 mm
-premer struženja nad suportom: 560 mm
-premer struženja v mostnem izrezu: 1010 mm
-medosna razdalja: 3000 mm
-dolžina struženja v mostnem izrezu: 230 mm
-širina postelje: 405 mm
-hod prečnega dela suporta: 360 mm
-hod zgornjega dela suporta: 145 mm
Vreteno
-premer skozi vreteno: 105 mm
-priključek na vretenu: D8
-konus v vretenu: 113 mm (1:20)
-število vrtljajev vretena: 36-1600 v 12 stopnjah
Pomiki
-korak navoja (metrični): 1-14 mm / 22
-korak navoja (colski): 28-2 TPI / 26
-korak navoja (diametralni): 56-4 DP / 24
-korak navoja (modulni): 0,5-7 mm / 18
-vzdolžni pomik: 0,063-2,52 mm
-prečni pomik: 0,027-1,07 mm
Konjiček
-premer pinole konjička: 75 mm
-konus pinole konjička: MK-5
-hod pinole konjička: 150 mm
Motor
-moč motorja: 7,5 kW
-napajanje: 380 V / 50 Hz
Dimenzije in masa stroja
-dimenzije stroja (D x Š x V): 4200 x 1150 x 1800 mm
-masa stroja: 4200 kg
Oprema stroja
-digitalni prikaz: 3 osi
-držalo orodja s 4 hitroizmenljivimi držali (Multifix)
-vpenjalna glava s 3 čeljustmi: 320 mm
-čelna plošča: 435 mm
-vpenjalna glava s 4 neodvisnimi čeljustmi: 400 mm