Formatna žaga JET JTS-600XL - 400V
Lokacija
Osrednjeslovenska, Ljubljana Vič Rudnik, Brdo
Interna številka izdelka
121-JTS-600XLT
Vrsta stroja
Krožna žaga
Stanje
novo
Opis oglasa
Formatna žaga JET JTS-600XL - 400V - Formatne žage.
• Dolžina reza 1300 mm.
• Masivno držalo žage iz litega železa.
• Krmilna kolesa iz litega železa.
• Natančno delovanje, enostavno vzdrževanje.
• Trda in natančna drsna miza iz eloksiranega, ekstrudiranega aluminija.
• Natančno kotno rezanje na teleskopski ograji zahvaljujoč vrtljivim zaustavkom.
• Precizna tla, litoželezna miza s podaljškom od zadaj in strani.
• Odstranjevanje prahu od zgoraj in pod rezilom.
• 2200 mm teleskopska ograja za mitre.
• Nagib do 45 °.
• Priložena miza za natančno rezanje.
Formatna krožna žaga JET JTS-600XL je profesionalni stroj, zasnovan za natančno rezanje lesa in velikih plošč na dolžini do 1300 mm na oblikovalni mizi. Zaradi svoje velikosti je primeren za majhne in srednje velike delavnice ali za tovarne kot dodaten stroj. Žaga je primerna za material velike plošče. Pravilno izbrano rezilo za laminat bo izboljšalo čistost reza na spodnji strani plošče. Trdno stojalo, močna motorna in teleskopska podporna miza zagotavljajo natančno rezanje. Omogoča rezanje obdelovancev pod kotom 45 ° - 135 °. Zmogljiv 2,5 kW indukcijski motor zagotavlja stabilno delovanje stroja. Odstranjevanje prahu poteka izpod agregata in s pokrova žaginega lista.
Priporočamo mobilno bazo za enostavno upravljanje (SKU: 121-708118).
• Model: JTS-600XLT
• Tip: Profesionalni
• Vhodna / izhodna moč motorja (400 V): 2,5 / 1,5 kW
• Premer rezila: 250 x 30 mm
• Hitrost rezila: 4000 vrt./min
• Nagib rezila: 0 °-45 °
• Največja globina reza 45 °/90 °: 54/80 mm
• Največja dolžina reza na drsni mizi: 1300 mm
• Največja širina reza z ograjo: 610 mm
• Dolgotrajna raztezna miza: 800 x 270 mm
• Drsna miza: 1300 x 240 mm
• Stol za izhod s teleskopsko roko: 460 x 600 mm
• Glavna miza iz litega železa: 800 x 350 mm
• Odtok za odstranjevanje prahu: 100 mm
• Teža 157 kg
INFORMACIJE
Omejena zaloga - pohitite: 1 kosov pri dobavitelju.
Brezplačna dostava na vaš naslov v 3–5 dneh.
Cena vključuje 22 % DDV.