Pnevmatski cilinder SMC CDQ2B12-15D (8)
Lokacija
Jugovzhodna Slovenija, Novo mesto, Novo mesto
Stanje
novo
Opis oglasa
Prodam nov pnevmatski cilinder
SMC CDQ2B12-15D prikazan na priloženi sliki.
hod: 15mm
fi batnice: 6mm
fi cilindra: fi13mm
tlak: 1MPa
Dimenzije: 25x25x43mm