Pnevmatski cilinder SMC ECDQ2B50-100DM (3)
Lokacija
Jugovzhodna Slovenija, Novo mesto, Novo mesto
Stanje
novo
Opis oglasa
Prodam nov pnevmatski cilinder
SMC ECDQ2B50-100DM prikazan na priloženi sliki.
hod: 100mm
fi batnice: 20mm
fi cilindra: fi50mm
tlak: 1MPa
Dimenzije: 64x64x140mm