Objava oglasa

Uporabnike obveščamo, da podpora bolha.com NIKOLI ne kontaktira uporabnikov prek sporočil Viber ali WhatsApp. V primeru, da prejmeš sumljivo sporočilo, ga blokiraj in prijavi. Reši kratek varnostni kviz in ugotovi, ali bi prepoznal/-a spletno goljufijo. REŠI KVIZ

  • Oglasnik
  • …
  • Trgovine
  • ELAN test center
ELAN test center

ELAN test center

Registriran na bolha.com od: 12.02.2020.

  • Uporabnik je telefonsko številko preveril v državi Slovenija
  • Pohorska ulica 60 2000, 2000 Maribor, Podravska, Slovenija
  • https://scgondola.si/
  • rent@probike.si

Opis dejavnosti

Športni center Gondola. Izposoja in testni center športne opreme. Izposoja koles, smuči, windsurfing, kite in SUP opreme,Thule strešni kovčki, Thule nosilci koles za na kljuko. Odprodaja testne opreme.

Položaj na seznamu je lahko odvisen od različnih parametrov. Več informacij
  • Filtri
    Prijava

Kategorije

  • Rekreacija, šport
  • Zimski športi Odstrani filter
    • Smučanje 27
    • Turno smučanje 6

Filtriraj rezultate

  • 1 km
  • 5 km
  • 20 km
  • 100 km
  • Vse

ali izberi

do
 
Zapri filtre
  • « Prejšnja
  • 1
  • Stran 2
33 oglasov

Oglasi na bolha.com

  • Testne smuči ELAN ACE SCX 168, 174, 180cm 999,95€ -50%

    Testne smuči ELAN ACE SCX 168, 174, 180cm 999,95€ -50%
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 04.12.2025.
    • 500 €
  • Elan turne smuči Ripstick Tour 94 W v velikost 171cm 250€

    Elan turne smuči Ripstick Tour 94 W v velikost 171cm 250€
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 14.01.2025.
    • 250 €
  • Roxa RX Tour W Ženski čevlji za turno smuko NOVI velikost 38,5 in 40

    Roxa RX Tour W Ženski čevlji za turno smuko NOVI velikost 38,5 in 40
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 05.12.2024.
    • 150 €
  • Smučarska čelada ELAN HYDE L 60-62 mm, M 56-59 mm

    Smučarska čelada ELAN HYDE L 60-62 mm, M 56-59 mm
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 05.12.2024.
    • 65 €
  • TORBA ZA SMUČI ELAN 1P SKI BAG 54,95€-20% =43,96€

    TORBA ZA SMUČI ELAN 1P SKI BAG 54,95€-20% =43,96€
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 25.01.2024.
    • 43,96 €
  • TESTNE SMUČI ELAN INSOMNIA 12 C PowerShift + vezi 166cm

    TESTNE SMUČI ELAN INSOMNIA 12 C PowerShift + vezi 166cm
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 23.10.2023.
    • 180 €
  • Testni moški turni smučarski čevelj ROXA RX TOUR 44 - odprodaja - 150€

    Testni moški turni smučarski čevelj ROXA RX TOUR 44 - odprodaja - 150€
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 12.02.2022.
    • 150 €
  • Testni ROXA ženski čevlji za turno smuko 140€

    Testni ROXA ženski čevlji za turno smuko 140€
    Lokacija: Maribor, Radvanje
    Objavljen: 11.01.2022.
    • 140 €
  • « Prejšnja
  • 1
  • Stran 2

Primerjava oglasov

Dodaj oglas za primerjavo s klikom ikone

bolha.com
  • O nas
  • Storitev BREZ SKRBI